ORGANIZATOR

Organizatorem serii wydarzeń Przerób-My jest portal pimpit.pl
Pimpit.pl jest pierwszym serwisem internetowym, na którym można kupować przedmioty bezpośrednio od Twórców ale również zlecić Prztwórcom przerobienie lub odnowienie własnego przedmiotu (zobacz: jak to działa)

Inicjatywę PRZERÓB-MY wsparło do tej pory

miasto stołeczne Warszawa oraz

Centrum Kreatywności Targowa

Domo+ to pierwszy i jedyny polski kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, w której żyjesz. Dostarcza praktycznych wskazówek i inspiracji do zmiany wnętrz i ogrodów. Pozwala zobaczyć miejsca dostępne dla niewielu – domy gwiazd, luksusowe posiadłości czy zdumiewające hotele. Ukazuje także prawdziwe ludzkie historie. Przybliża piękno przedmiotów użytkowych i pokazuje, że otoczenie ma znaczenie. Domo+ jest mocno zaangażowane w promocję polskiego designu.

Radio WAWA ... to jedyna stacja w Polsce grająca wyłącznie polską muzykę.Gramy głównie muzykę ostatnich 25 lat, przede wszystkim pop i pop-rock, choć także miłośnicy innych nurtów znajdą u nas coś dla siebie. Program adresujemy głównie do 25-45 latków mieszkajacych w dużych miastach naszego kraju. Znajdziecie u nas dużo dobrej polskiej muzyki oraz bieżące informacje ze świata polityki, kultury i sztuki, informacje o pogodzie i utrudnieniach na drogach, plotki i duuuuużo dobrej zabawy

Aranżacje wnętrz, wystrój wnętrz, dekoracje i inspiracje - Cztery Kąty - wszystko o urządzaniu domu i mieszkania
www.czterykaty.pl

Radio Kampus "Rezerwat dobrej muzyki" - jesteśmy radiem, które nie będzie zbliżać się do mainstreamu. Gramy przeróżną muzykę. Było i będzie dużo miejsca dla polskich twórców.

waw4free to jeden z największych serwisówch poświęcony bezpłatnym wydarzeniom organizowanym na terenie Warszawy. Informacje o koncertach, pokazach, spektaklach, wystawach, targach, spacerach i wielu innych możliwościach spędzenia wolnego czasu w stolicy

Ulicaekologiczna.pl powstała z myślą o wszystkich, którym bliska jest idea życia w zdrowiu i zgodzie z naturą. Piszemy o alternatywnych źródłach energii, jodze i medytacji, zrównoważonym rozwoju i fair trade, ale też o ekodesignie, pieluszkach wielorazowych, pestkach do chrupania i damskich torebkach z recyklingu. Wierzymy, że ekologia w wielkim mieście jest możliwa, a swoje życie (i życie innych) można uczynić lepszym, nawet jeśli nie należy się do wielkich organizacji proekologicznych. Śledzimy newsy, tropimy trendy, piszemy o tym, co w zielonym przemyśle fajne, a co podejrzane – jednym słowem: mamy oko na eko.

Miasto2077 to przedsięwzięcie związane ze Stowarzyszeniem Ludzi Nowoczesnych. Ruchem społecznym, którego celem jest propagowanie idei nowoczesności: nowoczesnego modelu społeczeństwa i nowoczesnego sposobu życia. Miasto2077 prezentuje wszystko, co ważnego i nowoczesnego dzieje się w metropoliach. Poważne trendy, które zmieniają miasta i sposób życia mieszkańców, nowoczesne zaplecze i architekturę, a także wszelkie innowacje udoskonalające miejski ekosystem.

Nie chcemy być jednak tylko serwisem informacyjnym: naszą misją jest inspirować społeczne, ekonomiczne i środowiskowe zmiany w miastach. Zgodnie z koncepcją, że media to jeden z kluczowych elementów współczesnej edukacji, naszą ideą jest rozpowszechnianie wiedzy wśród samych mieszkańców metropolii.

Trendz.pl – trendy, moda, design, gadżety, architektura, styl gwiazd

Wyszukiwanie informacji o ekskluzywnych miejscach, produktach oraz usługach związanych z trendami i szeroko pojętym lifestylem.
Trendz.pl zgodnie z zasadą Totalnej Selekcji wybiera wszystko co najciekawsze w światowych trendach i zestawia to z nowościami na polskim rynku.

Najciekawsze wydarzenia, atrakcje i miejsca w Warszawie.
Strona warsawnow.pl, poświęcona jest Warszawie i promuje wartościowe wydarzenia oraz ma na celu promocję Stolicy Polski na całym świecie!

ART MARKET POLAND Concept Store to coś więcej niż kolejny sklep, to miejsce wokół którego wiele się dzieje. Poza częścią „handlową” na tyłach sklepu znajdują się pracownie m.in. InSilk, Mardybum, Artdota. Co najmniej raz w miesiącu eventy, m.in.: 
Republika Babska - gdzi eklientki moga bezpłatnie skorzystać z porad fryzjerów, stylistów itp.
Event marki - np. premiery kolekcji, spotkani az klientami VIP itd.

Ryobi® to marka należąca do międzynarodowej grupy Techtronic Industries (TTI), będącej ogólnoświatowym producentem narzędzi elektrycznych. Jako jeden z największych na świecie i najbardziej innowacyjnych producentów, wytwarza funkcjonalne elektronarzędzia przeznaczone do pracy w domu i w ogrodzie. RYOBI® jest marką wybieraną przez pasjonatów majsterkowania, amatorów DIY, stolarzy, hobbystów, rzemieślników i wykonawców, dla których wygoda, bezpieczeństwo i wydajność odgrywają największą rolę podczas pracy. 

UltraMaszyna powstała w 2011 roku z myślą o wszystkich osobach pasjonujących się krawiectwem i projektowaniem odzieży. Z naszą pomocą dobierzesz odpowiedni do swoich potrzeb park maszynowy, nauczysz się, jak obsługiwać sprzęt szyjący i programy wspomagające procesy haftowania i szycia. Marzysz o tym, żeby nauczyć się szyć? Z naszą pomocą to banalnie proste! W pracowni w Warszawie prowadzimy zajęcia dla osób zarówno początkujących jak i średnio-zaawansowanych.

Misją Fundacji jest niesienie radości i uśmiechu dzieciom przebywającym w szpitalach i placówkach specjalnych, organizując zespoły terapeutów "doktorów clownów", którzy w kolorowych strojach i makijażu, obowiązkowo z czerwonym noskiem, prowadzą zajęcia z zakresu terapii śmiechem.

Działalność firmy Protego Security to: ochrona osób i mienia; projektowanie, montaż i serwis systemów alarmowych, oraz ich monitorowanie drogą radiową połączone z interwencją grup szybkiego reagowania. 
Ukierunkowanie firmy tylko i wyłącznie na ochronę osób i mienia wpływa znacząco profesjonalizm oraz wysoką jakość usług. Ochrona osób i mienia to nie tylko ich zawód, ale również sposób na życie oraz pasja.

Organizacja Oddam Odpady od 2013 roku zrealizowała ponad 70 akcji na rzecz edukacji o odpadach. Były to między innymi warsztaty, wystawy, wykłady, mentoringi prowadzone we współpracy i na zlecenie instytucji publicznych i firm prowadzących działania edukacyjne oraz CSR. Od lipca 2016 roku swoje cele realizują w ramach stowarzyszenia Kr3atywni .Ucząc zauważyli, że mieszkańcy i konsumenci mają wiele problemów związanych z odpadami i ich segregacją. Dlatego pomagają podejmować decyzje o tym co zrobić z odpadami i niepotrzebnymi przedmiotami:

- wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie w edukacji, projektowaniu, nowych technologiach i innowacjach społecznych, łącząc instytucje publiczne, biznes i organizacje społeczne dla wygody mieszkańców.

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste działa na rzecz zmiany świadomości społecznej dotyczącej zasobów, zapobiegając powstawaniu odpadów u źródła, promując bezodpadowy styl życia oraz zmianę wzorców produkcji i konsumpcji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym. Naszą misję realizujemy poprzez wyposażanie w wiedzę i narzędzia wspierające działania obywateli, instytucji i przedsiębiorstw oraz reprezentując społeczności zaangażowane w działanie na rzecz środowiska.

Marka NOWOWIEJSKI została utworzona przez kreatywnego i wszechstronnego projektanta – Bogdana Adama Nowowiejskiego – architekta wnętrz, grafika, przez wiele lat związanego z Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych, w której zajmował się tworzeniem i opracowywaniem strategii marketingowej, w tym nadzorem i tworzeniem identyfikacji wizualnej.

Wielokrotnie był zaangażowany w organizację i promocję wielu wydarzeń promujących młodych polskich projektantów – jego celem było szerzenie idei nowoczesnego dizajnu, a także promowania rodzimych artystów.

Obecnie jego działalność polega na realizacji projektów z zakresu grafiki m.in. na potrzeby Filharmonii Narodowej.  Ponadto zajmuje się projektowaniem w szerokim tego słowa znaczeniu – biżuterii, akcesoriów, toreb, a także ceramiki.

Marka artdota to pracownia plastyczna szyjąca unikatowe eco torby miejskie. Szyte z filcu przemysłowego oraz płótna ręcznie farbowanego metodą shibori. Założycielka marki - Dorota - to osoba wielu talentów i pasji, zajmuje się również m.in. tworzeniem artystycznej biżuterii.

przerobmy@pimpit.pl

 +48 575 746 748