Edycje

Najbliższa edycja:

PRZERÓB-MY vol.6 – Festiwal upcyklingu, rękodzieła i designu

🛠🛠 Festiwal upcyklingu, rękodzieła i dobrego designu 🛠🛠

Kiedy: 23 i 24 marca 2019

Godziny: 11-18

Gdzie: Centrum Praskie Koneser , Plac Konesera 8

Kup produkty bezpośrednio od Twórców, weź udział w warsztatach, zobacz pracę Ekspertów na żywo, poradź się , pytaj, bądź z nami!

Zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia Przerób-My, którą zorganizujemy w niezwykłej scenerii Centrum Praskie Koneser na warszawskiej Pradze.

➡➡➡ Na 2400 m kwadratowych znajdzie się przestrzeń dla wielu wystawców: rękodzielników i rzemieślników. Wielu z nich na żywo będzie prezentowało kulisy swojej pracy.
➡➡➡ Przerób-My to też spotkanie z ekspertami DIY- przyjdź , zapytaj, poradź się.

Wstęp dla gości oraz udział we wszystkich atrakcjach jak warsztaty czy porady eksperckie jest BEZPŁATNY

Poprzednie edycje:

Przerób-My w świątecznej oprawie, 15 i 16 grudnia 2018, ponownie zawitał do centrum handlowego Plac Vogla w sercu zielonego Wilanowa. Sercem świątecznego Przerób-My był prawdziwy Warsztat Świętego Mikołaja, w którym Mikołaj dzielnie naprawiał wszystkie przyniesione mu zabawki.

W dniach 19 i 20 maja 2018 na warszawskiej Pradze, w Centrum Kreatywności przy Targowej 56,  odbyła się kolejna odsłona wydarzenia „Przerób-My”  czyli festiwalu rzemiosła ,rękodzieła i upcyklingu. Wydarzenie zgromadziło rzemieślników , designerów , rękodzielników tworzących unikatowe produkty oraz wystawców tworzących w oparciu o ideę upcyklingu. W strefie Ekspertów tym razem wystąpili m.in. : Jimi Ogden, Rob in Wood , Dekudeku

W pięknej przestrzeni zrewitalizowanej kamienicy przy Targowej 56 w Warszawie znalazła się przestrzeń dla wielu wystawców: rękodzielników, designerów,  rzemieślników. Wielu z nich na żywo prezentowało kulisy swojej pracy. W strefie Ekspertów można było udział  w warsztatach prowadzonych m.in. przez Majsterki. Podczas zorganizowanego , otwartego przez całe oba dni kursu szycia, szyliśmy poduszki dla podopiecznych fundacji dr Clown

Magiczny Las Świętego Mikołaja, na 2 weekendy grudnia :
9-10.12 oraz 16-17.12 przeniósł się z dalekiej Laponii do pięknego, przeszklonego lokalu w centrum handlowym Plac Vogla w sercu zielonego Wilanowa. Można było kupić u naszych Wystawców niepowtarzalne, ręcznie robione przedmioty idealne na świąteczne prezenty, unikatową biżuterię, piękne dodatki, zabawki i wiele innych.
Sercem świątecznego Przerób-My był pachnący las W lesie tym sam Święty Mikołaj rozstawił swój warsztat, w którym dzielnie naprawiał wszystkie przyniesione mu zabawki. 

Festiwal rękodzieła, szycia, rzemiosła i upcyklingu
Produkty bezpośrednio od Twórców, konkursy i warsztaty, praca Ekspertów na żywo.
Ponad 2500m kwadratowych stało się przestrzenią dla wielu wystawców: rękodzielników, projektantów mody i rzemieślników. Wielu z nich na żywo prezentowało kulisy swojej pracy.

Eksperci: Jimi Ogden , Yan Cieśla ,Rob in Wood

Pożegnanie lata na Placu Vogla
Przerób-My ponownie zagościło na Placu Vogla w warszawskim Wilanowie.
Spotkanie z mistrzami upcyklingu, takimi jak Rob in Wood oraz Yan Cieśla.PRZERÓB-MY piknik – kiermasz, skupiający rzemieślników – rękodzielników tworzących unikatowe produkty oraz wystawców tworzących w oparciu o ideę upcyclingu.
Kiedy? 10 i 11 czerwca 2017 roku, w godzinach 11-19
Gdzie? parking pod centrum handlowym Plac Vogla w warszawskim Wilanowie