fbpx

Koszt i czas dostawy

Kupione przedmioty:

Cena wysyłki ustalana jest przez każdego Sprzedawcę indywidualnie dla każdego przedmiotu . Ponieważ Sprzedawcy wysyłają przesyłki z różnych lokalizacji w Polsce, do każdego przedmiotu zamówionego od innego Sprzedawcy doliczany jest koszt dostawy.
Kupując kilka przedmiotów od jednego Sprzedawcy zazwyczaj masz możliwość otrzymania wszystkich zamówień w jednej paczce, zgodnie z cennikiem ustalonym przez Sprzedawce, ale tylko wtedy kiedy wszystkie przedmioty zakupisz w ramach jednego zamówienia. Pamiętaj jednak, że w przypadku niektórych przedmiotów, np. o dużym gabarycie albo bardzo kruchych, Sprzedawca może zastrzec sobie wysyłkę w osobnej paczce.

Zakup przedmiotów od kilku Sprzedawców:

Możesz zamówić przedmioty od kilku Sprzedawców jednocześnie. Dla każdego ze Sprzedawców oddzielnie wybierasz formę dostawy. W podsumowaniu zamówienia będzie dokładnie widoczne, jaki przedmiot i z jaką formą wysyłki został wybrany od konkretnego Sprzedawcy. Opłacasz całe zamówienie jednocześnie przez dokonanie jednej płatności a nasz system automatycznie rozdzieli je pomiędzy poszczególnych Sprzedawców.

Czas realizacji zamówienia:

Termin, w jakim otrzymasz zamówione produkty, jest ustalany indywidualnie przez każdego Sprzedawcę i określony w opisie przedmiotu. Czas dostawy zależny jest od wybranej formy doręczenia dostępnej u danego Sprzedawcy (kurier, poczta).
Skip to content