fbpx

Nasza oferta

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Chcesz zorganizować event związany z rzemiosłem, rękodziełem i upcyklingiem?
Czy może szukasz kogoś, kto zajmie się ekologicznym wydarzeniem opracowanym w oparciu o podstawy poszanowania środowiska i eko edukację?
A może chciałbyś, abyśmy przeprowadzili szkolenia lub warsztaty z zakresu eko, DIY, rękodzieła czy upcyklingu?
Napisz do nas, a wszystkim się zajmiemy.

Kompleksowo zorganizujemy dla Ciebie wydarzenie zgodnie z Twoim pomysłem i wytycznymi. Zapraszamy do kontaktu!

Galeria

logo biale przerobmy
RZEMIOSŁO RĘKODZIEŁO UPCYKLING EKO EDUKACJA
RZEMIOSŁO RĘKODZIEŁO
UPCYKLING  EKO EDUKACJA

Warsztaty D.I.Y. i Eko wydarzenia

Kilkuletnia współpraca z twórcami upcyklingowymi, rzemieślnikami oraz z zespołem ekspertów nauk przyrodniczych to coś wyjątkowego. Chcemy dzielić się tym, co mamy najlepsze, dlatego organizujemy warsztaty kreatywne oraz eko wydarzenia dla dzieci w szkołach i nie tylko. Wierzymy, że odpowiednio przekazywana wiedza w przyszłości wykiełkuje i tym samym dołożymy cegiełkę do budowania świata bez śmieci.

Doświadczeni animatorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia, które pozwolą na:

Galeria

Rozwijanie umiejętności manualnych

Pobudzenie kreatywności

Zrozumienie mechanizmów zachodzących w przyrodzie

Odkrycie
możliwości, jakie daje upcykling
i recykling

Zrozumienie mechanizmów zachodzących w przyrodzie

logo biale przerobmy

Napisz do nas, by ustalić szczegóły. Razem na pewno uda nam się zrobić coś fajnego!

FESTIWALE i TARGI

Tworzymy wydarzenia, na których króluje rękodzieło, rzemiosło i upcykling. Podczas każdego festiwalu znajdziesz:

STREFA EKSPERCKA​​​

Strefę Ekspercką, w której poznasz tajniki pracy specjalistów z różnych dziedzin, jak design, rękodzieło, eko stolarka czy upcykling. Zobaczysz bajeczne metamorfozy przedmiotów znalezionych na strychu oraz będziesz mógł obserwować naszych rękodzielniczych czarodziejów w akcji, czyli wtedy, kiedy tworzą „coś z niczego”.
Masz pytania o projektowanie, renowację i przerabianie przedmiotów? Chcesz skonsultować własny projekt? Obserwuj naszą stronę i przybywaj na kolejny Festiwal Przerób-My! Nasi eksperci z radością podzielą się wiedzą i wskażą odpowiedni kierunek działań. Nawet szydełkowanie czy tworzenie biżuterii nie jest im obce!​

STREFA WARSZTATOWA

Strefa warsztatowa – czyli miejsce kreatywnej zabawy dla dzieci i dorosłych. Doświadczeni animatorzy oraz eksperci D.I.Y. z ekipy Przerób-My zabiorą Cię w świat zero waste, byś mógł własnymi rękami stworzyć „coś z niczego”. Warsztaty kreatywne to świetny pomysł na rozrywkę dla całej rodziny. Najprzyjemniej uczymy się podczas zabawy, dlatego na festiwalu nie brakuje rzetelnej wiedzy. Ta pochodząca od ekspertów jest najcenniejsza, bo któż inny powinien uczyć o upcyklingu, niż osoby, które zajmują się tym od lat? Przyprowadź dzieci na warsztaty D.I.Y., a będziesz mieć pewność, że wyniosą z nich coś wartościowego. Gwarantujemy, że sam też nieraz otworzysz oczy ze zdumienia i będziesz świetnie się bawić.

STREFA KIERMASZU​​​

Strefę Kiermaszu – nazywaną pchlim targiem lub kopalnią skarbów. To tutaj obejrzysz i kupisz wyjątkowe przedmioty bezpośrednio od Twórców. Unikatowa biżuteria, niecodzienne ubrania, kolorowe zabawki, nietuzinkowe ozdoby do domu… Jest w czym wybierać! Przedmioty stworzone zgodnie z zasadą „nie wyrzucaj – wykorzystaj” być może zainspirują Cię do przerabiania własnych rzeczy, które pierwszą młodość mają już za sobą. Może przyszedł czas dać im drugą szansę?
Galeria
Skip to content