fbpx

Zostań WYSTAWCĄ naszych targów !

Zostań wystawcą
Zostań wystawcą najbliższej edycji Przerob-My!

Wypełnij formularz i zostań wystawcą:

Festiwale Przerób-My to :

okazja do pokazania Twojej pasji kilkunastu tysiącom odbiorców

szansa na zaprezentowanie Twojej pracy mediom

możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z osobami powiązanymi z Twojej branżą

wspaniała atmosfera i okazja do nawiązania wielu ciekawych współpracy

Najczęstsze pytania

Nasze targi są inicjatywą “twórcy dla twórców”, traktujemy je jako misję i dlatego zapewniamy Wam cenę stoiska wystawienniczego kilkukrotnie niższą niż na innych imprezach targowych. Ostateczna cena zawsze zależy od daty imprezy oraz miejsca organizacji targów.

Każda impreza żyje własnym życiem a handel rządzi się swoimi prawami, jednak możemy stwierdzić, że dotychczas festiwalowe edycji Przerób-My odwiedzało każdorazowo od 12 000 do 16 000 gości.

To zależy od konkretnej edycji, organizujemy imprezy od piknikowych kiermaszów z kilkunastoma wystawcami do edycji festiwalowych, gdzie wystawców jest ok. 200-tu.

Przerób-My to nie tylko targi, to festiwale tworzenia i przetwarzania. Każde wydarzenie skupione jest wokół pokazów , warsztatów i tworzenia na żywo. Dzięki takiej angażującej formule, nasze wydarzenia są atrakcyjniejsze w stosunku do targów organizowanych w tradycyjnej formule.

Wypełnij formularz i zostań wystawcą:

Masz pytania?

Napisz do nas:

O.K.F. Eliza Poprawa
ul. Krośniewicka 2B
03-601 Warszawa
NIP: 5242406429
REGON: 368326771

Firma wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego ds. gospodarki
Skip to content