fbpx

Targi – Edycje

Najbliższe edycje PRZERÓB-MY:

PRZERÓB-MY

Przeszłość

1 kiermasz na placu vogla
2 targi centrum kreatywnosci targowa

Pierwsza edycja Przerób-My odbyła się w czerwcu 2017 roku. To wtedy na wilanowskim Placu Vogla zaczęliśmy zarażać Was miłością do upcyklingu, DIY i rękodzieła. Obcowanie z rękodziełem i rzemiosłem w formie kiermaszu i pikniku przypadło Wam do gustu tak bardzo, że tego samego roku widzieliśmy się jeszcze kilka razy – w tym na pierwszym dużym naszym festiwalu –  Przerób-My vol. 3 – w hali praskiej Drukarni, na 2500 m kwadratowych, gdzie swoje stoiska prezentowało ponad 150 Wystawców.

Przez kolejne lata Przerób-My zaliczyło kilkanaście kolejnych edycji, a od 2020 ruszyła akcja wiosenno -letnich Garażówek na Placu Konesera. Taki pchli targ to prawdziwa kopalnia skarbów i skarbnica inspiracji. Nie brakuje również twórców, którzy pokazują swój warsztat i sprzedają własnoręcznie wykonane przedmioty.

Inicjatywa Przerób-My powstała aby szerzyć ideę dawania drugiego życia przedmiotom i materiałom. Łączymy niezależnych artystów, rękodzielników, rzemieślników oraz ekspertów nauk przyrodniczych. Organizujemy festiwale upcyklingu, recyklingu i rękodzieła oraz warsztaty kreatywne DIY, wszystkie w duchu less waste i w atmosferze poszanowania środowiska oraz świadomej konsumpcji.

Od wielu lat tworzymy społeczność Twórców, Przetwórców i Ekspertów rzemiosła oraz rękodzieła, dzięki czemu możemy zaproponować organizację wszelkiego rodzaju imprez, jak eko pikniki, targi i kiermasze, eventy firmowe czy warsztaty szkoleniowe.

Powierzając nam organizację eko eventów, zaufali nam m.in.: Miasto Stołeczne Warszawa, Biuro Gospodarki Odpadami m.st. Warszawa, Centrum Praskie Koneser, Browary Warszawskie, Blue City, Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie, PZU S.A., Wrangler , Ghelamco, Gmina Żabia Wola, Gmina Babice.

 

4 festiwal przerobmy plac konesera

PRZERÓB-MY

Przyszłosć

3 festiwal plac konesera
logo biale przerobmy

Zostań wystawcą naszych targów

RZEMIOSŁO RĘKODZIEŁO UPCYKLING EKO EDUKACJA
edycja3

Przerób-My vol.3

Festiwal rękodzieła, szycia, rzemiosła i upcyklingu Produkty bezpośrednio od Twórców, konkursy i warsztaty, praca Ekspertów na żywo. Ponad 2500m kwadratowych stało się przestrzenią dla wielu

Czytaj więcej »
edycja2

Przerób-My vol.2

Pożegnanie lata na Placu Vogla Przerób-My ponownie zagościło na Placu Vogla w warszawskim Wilanowie. Spotkanie z mistrzami upcyklingu, takimi jak Rob in Wood oraz Yan

Czytaj więcej »
edycja1

Przerób-My edycja 1

PRZERÓB-MY piknik – kiermasz, skupiający rzemieślników – rękodzielników tworzących unikatowe produkty oraz wystawców tworzących w oparciu o ideę upcyclingu. Kiedy? 10 i 11 czerwca 2017

Czytaj więcej »
Skip to content